Plagosja e dyfishtë në Tiranë, reagon policia

Kliko per me shume info

Policia e Tiranës ka ndaluar 19 vjeçarin, i cili akuzohet se ka qëlluar me thikë gjyshërit e tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Muhamet Deliu”. Sipas bluvë, shtetasi B. K., 19 vjeç, ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen, ( shtetasit H.A. dhe Sh.A.,70 dhe 80 vjeç), të cilët janë transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

Kliko per me shume info

Autori është ndaluar dhe është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.