Identifikohet autori i plagosjes së dyfishtë, zbardhet dëshmia e tij në polici

Kliko per me shume info

Identifikohet autori i plagosjes së dyfishtë në Tiranë.

Blutë bëjnë me dije se autori është shtetasi Beniamin Kasa, i cili qëlloi me thikë gjyshin dhe gjyshen. Sipas të dhënave, i riu në polici ka dëshmuar se gjyshërit po e shanin. Po ashtu, dyshohet se 19-vjecari është përdorues i lëndëve narkotike.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Freskut, Tiranë, dhe të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën në spital.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.