“A është ky një gjarpër?”, familjarët tmerrohen nga “përbindëshi” që del nga tualeti

Kliko per me shume info

Një familje në Malajzi është tmerruar kur ka parë një “përbindësh” që ka dalë nga tualeti i shtëpisë së tyre dhe ka lëvizur nëpër dysheme.

Pronari i banesës Zul Hanif Anip, i cili filmoi krijesën tha se “përbindëshi” ka dalë nga tubat e tualetit. Ai shtoi se nuk e kuptoi se cfarë gjallese ishte ajo, pasi në atë zonë rriten disa krijesa nëpër moçale të ngjashme me gjarpërinjtë.

Kliko per me shume info

“Ishte e frikshme. Doli përmes tualetit. Ishte rreth dy metra i gjatë dhe trup të trashë. Nuk jam i sigurt nëse ishte gjarpër apo lloj tjetër krijese që rritet zakonisht në moçale”, tha ai.

Zul dhe bashkëshortja e tij e futën kafshën brenda një thesi dhe më pas e lanë të lirë në një lum aty pranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.