“Kreva marrëdhënie me njerkun e shoqes”, rrëfehet 21-vjecarja: Tani kam frikë

“Jam në hall të madh”- kështu e nis letrën një 21-vjecare në adresë të psikologes së “The Sun”.

Vajza 21-vjecare thote se ka kryer marrëdhënia seksuale me ish- të dashurin e mamasë së shoqes dhe tani është lidhur me të, por ka frikë që të tregojë hapur lidhjen me të.

Kliko per me shume info

Letra e 21-vjeçares:

“Jam në hall të madh…

Unë kam një shoqe të ngushtë, e cila është një moshë me mua. Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 12 vjeçe dhe para një viti mamaja e saj e cila është 41 vjeç, krijoi një lidhje me një djalë më të ri se veten, 29 vjeç.

Unë kam shkuar shpesh në shtëpinë e tyre dhe kështu e njoha edhe atë dhe krijova një farë miqësie. Por pas disa muajsh lidhja e tij me mamanë e shoqes time mori fund.

Pas një farë kohe unë isha në një kafe në disa miq, dhe aty erdhi dhe ish-i dashuri i saj. Në fillim me qerasi një pijë e më vonë më ftoi në tavolinën e tij. Filluam të flisnim dhe shkëmbyem edhe numrat e telefonit.

Pas disa ditësh ai më merr në telefon dhe më thotë se donte të më takonte dhe se i kisha ngel fiksim. Në fakt edhe unë e kisha shumë qejf por nuk kisha guxuar ndonjëherë të mendoja ndryshe.

Megjithatë, shkova në kafe, dhe muhabet pas muhabeti, përfunduam duke folur për ne dhe më pas në apartamentin e tij. Bëmë seks sigurisht, dhe ishte një nga eksperiencat më të mira.

Prej asaj periudhe ne jemi bashkë, por e kam shumë problem faktin që takohemi fshehur. Ne e duam njëri-tjetrin por kam frikë që të dal hapur, dhe aq më tepër që t’i them shoqes time qe jam lidhur me ish-të dashurin e mamit të saj.

Si t’ia bej?!”

Përgjigjja e psikologes së “The Sun”

“Ti mendon se e do, por e dashur, seksi dhe të kaluarit një jetë me dikë, nuk janë e njëjta gjë. Nëse ju vërtetë e doni njëri-tjetrin nuk mendoj se ka ndonjë arsye për të mos qenë bashkë, por sigurohu për atë që ndjen për të dhe po ashtu për ndjenjat e tij përballe teje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.