Marina Vjollca pa komplekse, nuk po sillet si një nuse e martuar (Video)

Marina Vjollca një nuse e sapomartuar, por nuk duket si një e tillë. Ajo ka treguar së fundmi se i pëlqejnë lodrat, pavarsisht moshës.

Këtë ajo e ka dëshmuar vetë me një video në InstaStory ku shihet në një park të lodrave.
Moderatorja i dha fund beqarisë në një dasmë gala me reperin kosovar Getoar Selimi.

LEXO EDHE:  Cardi B, e para në klasifikimin amerikan
Kliko per me shume info

Por, video tregon që ajo ende nuk është rritur dhe ende ka dëshirë që t’i vizitojë parqet e fëmijëve.
Apo është duke u përgatitur që të këtë një të sajin bashkë me Getin.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here