E zhveshur në vaskë, Klaudia Pepa provokon fansat (Foto)

Klaudia Pepa sërish publikon një foto provokuese! Që prej muajsh, balerina e njohur ka nisur me këtë gjë, duke mos ndalur, ndërsa këtë herë mund të themi se e ka ‘’tepruar’’.

Në foton në fjalë, balerina e njohur e cila po ngjit shkallët e suksesit jashtë Shqipërisë, shihet e zhveshur në një vaskë mes petaleve të trëndafilave të kuq.
Pepa ka ekspozuar thuajse tërësisht gjoksin, që mbulohet gati aksidentalisht nga petalet që pluskojnë mbi ujë.

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh mes Tristan Thompson dhe Khloe Kardashian?
Kliko per me shume info

Menjëherë seksioni i komenteve të fotos është mbushur me komente nga fansat që e cilësojnë atë tepër joshëse dhe sexy.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here