Infermiere dhe modele, Lauren Drain provokon me pozat e saj (Foto)

Një infermiere seksi jeton në Florida SHBA. 31-vjecarja në Instagram është një modele me linja perfekte.

Ajo ka nisur karrierën e saj për infermieri që në moshën 16 vjeçe, e tashmë është e regjistruar si infermieri për kardiologji prej 8 vitesh, por më shumë se sa nga puna që bën atë e njohin për fotot që publikon në Instagram.

Kliko per me shume info

Infermierja seksi ndiqet nga 3,6 milionë njerëz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.