As trajneri i Italisë nuk i rezistoi bukurisë së Ilda Bejlerit, Ventura kapet mat (Foto)

Kliko per me shume info

Ilda Bejleri gjithmonë bie në sy. Bukuria e saj vlerësohet nga të gjithë, dhe gjithmonë tërhiqen pas saj.

Këtë herë një foto e gazetares së bashku me trajnerin e Italisë Gian Piero Ventura është bërë virale në Itali.
Ai shfaqet në një pozicion të sikletshëm, pasi ndërkohë që Ilda është duke bërë pyetjen ai duket i përqëndruar diku tjetër duke shkaktuar mjaft komente si foto.

Kliko per me shume info

Gjatë kësaj jave u luajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Italisë në Shkodër, e cila doli me rezultatin 0-1. Nuk është hera e parë që Bejleri komentohet në media për pjesën e hireve të saj mjaft shpërthyese dhe që shpesh “vënë në siklet” futbollistët apo trajnerët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.