Atentati në Lushnje, identifikohet viktima tjetër

Kliko per me shume info

Pas krimit të rëndë në Lushnje, ku u mësua se ndërruan jetën dy persona dhe një tjetër u plagos, identifkohen viktimat.

Sipas informacioneve, viktimat janë shtetasit Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi.
Policia është në vendin e ngjarjes, ndërsa pritet të zbardhen më shumë detaje.

Kliko per me shume info

Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur.
Sipas ABC Neës, dy viktimat janë miq të familjes së Aldo Bares. Ndërkohë, nuk ka informacione as për të plagosurit. Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për një luftë bandas

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.