Debati me Fiorin ‘’zbuti’’ Robert Aliajn. Lavdërime pa masë për konkurrentët

Debati i Robert Aliajt me gazetaren Fiori Dardha bëri bujë në media, por dhe shkaktoi largimin e Fiorit nga ‘’Dance With Me’’.

Pas kësaj ngjarje, kritikat ndaj Robertit vërshuan, dhe ky i fundit, ‘’zuri mend’’. Në natën e sotme të spektaklit, Robert Aliaj, gjykoi konkurrentët e parë. Bernardi dhe Xheni, u pëlqyen në performancën e tyre të xhazit.

Kliko per me shume info

Kritikat e para i mori nga Roberti, i cili surprizoi! Duke theksuar herë pas here se nuk duhet të kritikonte, apo të fliste keq, Aliaj e nisi mbrëmjen me ironi. Pritet të shihet në vazhdimësi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.