Humb ekuilibrin dhe bie nga një latrtësi rreth 60 metrash, 23-vjeçarja vdes për një foto

Kliko per me shume info

Një 23-vjeçare ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike pasi ra nga një lartësi prej rreth 60 metrash, teksa tentonte të bënte një foto.

E reja ishte duke vizituar shkëmbinjtë Seven Sisters në Lindje të Sussex, kur i kërkoi një tjetër vizitori që ta fotografonte teksa do të hidhej në ajër.

Kliko per me shume info

Por studentja Hyewon Kim ka humbur ekuilibrin duke u rrëzuar nga shkëmbinjtë e duke gjetur vdekjen, raporton Daily Mail.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.