Video, shihni si e vjedh kjo vajzë portofolin e farmacistes në ish-Bllok

Hyn ne farmaci, perplan portofolin e farmacistes dhe ia mbath pa e vrare mendjen. Ngjarja ka ndodhur ne ish-Bllok dhe video eshte postuar nga gazetarja I.SH, qe kerkon ndihme per gjetjen e hajdutes.

Denoncimi i gazetares:

Kliko per me shume info

Ne videon dhe pamjet e meposhtme do te shihni nje hajdute qe vjedh portofolin e mikes sime farmaciste dje ne nje nga farmacite e bllokut. Duke qene se policia e shtetit nuk na jep dot nje “dore” te gjejme hajduten, kerkoj ndihmen tuaj duke i bere share derisa dikush ta identifikoj personin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.