Policia italiane gjobit shqiptarin: Po kryente marrëdhënie seksuale në rrugë me një transeksual

Kliko per me shume info

Një 30-vjeçar shqiptar është kapur nga policia në zonën e Monza-s duke kryer marrëdhënie seksuale me një transeksual.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në Monza. I riu ka ndaluar makinën e tij në mes të rrugës “Guerrina” dhe ka nisur të kryejë marrëdhënie seksuale.

Kliko per me shume info

Një patrullë policie ka pikasur makinën e ndaluar në rrugë dhe ka shkuar për inspektim, për të gjetur aty skena erotike dhe intime.

Për këtë policia e ka gjobitur shqiptarin për veprën ‘veprime të turpshme në vende publike’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.