Formacioni i dështakëve të Serie A, pjesë e saj edhe Memushaj

Një lajm i keq ka ardhur për Ledian Memushajn. Mësohet se ai ka zënë vend në formacionin e dështakëve të Seria A.

E përditshmja sportive italiane, Gazzetta dello Sport ka ndërtuar formacionin me futbollistët e dështuar deri më tani në Serie A
Në mesin e dështakëve është edhe mesfushori i Kombëtare shqiptare, Ledian Memushaj, përcjell Express.

Kliko per me shume info

Memushaj nga Pescara ishte transferuar te Benevento, por deri më tani nuk ka arritur t’i tregoj vlerat.
Përveç Memushajt, në formacionin e dështakëve janë edhe Bertolacci, Cerci dhe Douglas Costa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here