Fjori i BB rrëfehet hapur: Me Olsin jemi ndarë, por na lidhin shumë gjëra

Isha banorja e Big Brother, Fjorentina Halili, për herë të parë ka berë një rrëfim mbi marrëdhënien e saj me Olsin, një tjetër ish banor i BB, me të cilin kishte krijuar një lidhje.

“Marrëdhënia me Olsin ishte reale për mua dhe për Olsin. Jeta jashtë është shumë ndryshe. Kur dolëmnga BB, largimi midis njeri tjetrit, xheloizia ime, tipi i tij i lëvizur, bëri që të ndaheshim”, është shprehur Fjori në emisionin “Pasdite në Top Channel”. Ajo shprehet se nuk ka tentuar ta mbajë me “zor” Olsin pas vetes.

LEXO EDHE:  Ronela Hajati: Kjo ishte dhimbja më e madhe që kam përjetuar në jetën time
Kliko per me shume info

“Kemi komunikuar dhe së fundmi me njëri-tjetrin, dhe nuk më ka thënë se ka një njeri tjetër në jetën e tij. Olsin nuk mund ta mbaj si shok në jetën time. Komunikojmë vetem për respekt, kemi pasur një marrëdhenie”, shprehet Fjori./Lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here