Enca feston ditëlindjen e 22-të, vazhdon të sillet si një ”OTR” (Foto)

Enca Haxhiaj festoi ditëlindjen e 22, ndërsa festa rezulton e madhe sipas fotove.

Përmes postimeve të shumta në rrjete sociale dhe sidomos në SnapChat . Ajo ka treguar tortën, urimet si dhe të gjithë gëzimin që ajo ka përjetuar në ditën e saj më të lumtur. Në tortën shihet kurora, që e cilëson atë si një Queen, emrin që e mori në grupin OTR.

LEXO EDHE:  3 vjeç i thonin të gjithë ‘çun’, por sot të gjithë i ngulni sytë drejt saj dhe marroseni nga bukuria...!
Kliko per me shume info

Si duket, pavarsisht largimit, 22-vjecarja ndihet e tillë dhe sillet si e tillë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here