Kur Dritan Prifti ishte pranë vdekjes, dedikimi prekës i djalit të tij (Foto)

Kliko per me shume info

Një natë më parë, ish- ministri i Energjetikes, Dritan Prifti është ndarë nga jeta në moshën 49-vjecare.

Ai vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni tepër të vështirë në Itali, nga i cili nuk janë vënë re përmirësime.
Ai ishte baba i 4 fëmijëve, e njëri prej djemve të tij njihet si një ndër modelët më të rinj e që po nis një karrierë në fushën e modelingut.
Pak kohë më parë me rastin e ditëlindjes së Dritan Priftit, ai ka postuar në rrjetet sociale një foto teksa shkruan se i është mirënjohes babait të tij.
“I uroj gëzuar ditëlindjen personit nga i cili marr shembull. Të dua shumë babi. Faleminderit që gjithmonë më je pranë”, shkruante Davidi bashkangjitur fotos së të atit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.