Dasmat e VIPA-ve nuk ndalen, pritet një ceremoni nga Miriami dhe Albani

Miriam Cani dha një lajm shumë të rëndësishëm ditën e sotme. E ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel ka folur për ndjenjën e rikthimit në karrigen e “The Voice”, kjo pasi këtë vit ajo do të jetë pjesë e “The Voice Kids”.

Ndërkohë, në vazhdimin e bisedës, Cani nuk hezitoi të flasë edhe për jetën private. Miriami tha se ajo dhe Albani së shpejti kanë në plan të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, dhe se kjo gjë pritet të ndodh shumë shpejt, por ende nuk ka një datë të saktë.

Kliko per me shume info

Angazhimet e shumta në karrierë dhe ardhja në jetë e vogëlushes Ameli, i ka lënë pak prapa në këtë aspekt, por që nuk do të lënë pa bërë dasmë. Përveç duetit në jetë, ata bëjnë duet edhe në skenë, ngase numërojnë shumë bashkëpunim me njëri-tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.