Beniada Nishani me bikini, tregon format perfekte (Foto)

Kliko per me shume info

Një foto provokuese nga mbesha e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada Nishani ka bërë bujë në rrjetet sociale ditën e sotme.

Së fundmi modelja ka postuar një foto në InstaStory ku shfaqet në një dyqan rrobash e veshur me rroba banje dhe mjaft provokative. Bukuroshja shfaqet me kurriz, por sërish provokon dhe tregon format perfekte.

Kliko per me shume info

Beniada jeton prej disa kohësh në Milano, aty ku edhe zhvillon karrierën e saj si modele.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.