Basha akuzon nga foltorja Ramën: Më kërcënove

Kliko per me shume info

Një akuzë e fortë ka ardhur për Ramën nga kreu i PD-së, Basha. Ky i fundit pohoi nga foltorja e Kuvendit se kryeministri Edi Rama në një gjendje të çekuilibruar e kërcënoi.

Po ashtu Basha theksoi se Rama sa herë merr fjalën është kontradiktor.
“Je i çekuilibruar totalisht. Del merr fjalën, më kërcënon. Del më thua ‘i dashur’, pastaj më del dhe më kërcënon. Çekuilibrimi duhet të jetë aferë private e familjes tënde.

Kliko per me shume info

Ne vendet normale, edhe një shofer autobusi nuk mund të jetë në një gjendje të çekuilibruar si ti sot. Si mund të dalësh dhe të akuzosh opozitën dhe ta shndërrosh në një cirk”, tha Basha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.