Dy të ekzekutuarit në Lushnje miq të Aldo Bares, identifikohet njëri

Kliko per me shume info

Pas atentatit me pasoje vdekjen 2 personave dhe plagosjen e një tjetrit në Lushnje, identifikohet njëri prej viktimave.

Mësohet se shtetasi Zamir Latifi, 27-vjeç, ndërroi jetë pasi u qëllua me armë. Viktima e dytë ende nuk është identifikuar.

Kliko per me shume info

Po kështu mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale M.Ç.

Dy të vrarëst mësohet se janë miq të Aldo Bares, kreut të bandës së Lushnjës i dënuar me burgi të përjetshëm dhe vuan dënimin në një nga burgjet e sigurisë së lartë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.