Sëmundja i mori jetën, Arta Bajrami në zi për vdekjen e babait

Një lajm të hidhur ka publikuar në instatory vëllai i këngëtares së njohur kosovare, Arta Bajrami.

Sot babai i saj ka ndërruar jetë, pasi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore. Vëllai i saj, Don Arbas, shkruan:

Kliko per me shume info

“Babain nuk e kam mir me shëndet dhe eshte i shtrire ne spital ne gjendje shum te rende! Ju lutem bëni sa keni mundësi Dua per te♥”, kishte shkruar fillimisht Don Arbas.

 

Por, pak më parë ai dha lajmin e hidhur se babai i tyre ka ndërruar jetë.
“Te Allahut jemi dhe te ai do te kthehemi. I njoftoje te gjithë se babai im Zejnullah Bajrami sot ka ndërruar jete. Varrimi i te ndjerit do te behet nesër ne kohen e drekës”, kishte lajmëruar Arbas

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.