Argjentina u kualifikua në ‘’Kupën e Botës’’, Mesi feston si i çmendur (Foto)

Kliko per me shume info

Argjentina me tre golat e Messit u kualifikuan në Kupën e Botës. NË sfidën kundër Ekuadorit, Argjentina fitoi bindshëm!

Por, ajo që ka surprizuar ka qenë Mesi. fituesi i 5 herë “Topit të Artë” ka qenë i papërmbajtshëm mbrëmë në dhomat e zhveshjes.

Kliko per me shume info

Së bashku me shokët e tjerë të skuadrës, Messi ka festuar kualifikimin e mundimshëm të skuadrës kombëtare me këngë dhe brohoritje në dhomat e zhveshjes.

Një nga të paktat raste që ‘pleshti’ lëshon veten në të tillë gjendje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.