Akuzohet se ka përdhunuar Angelina Jolie dhe shumë të tjera, demaskohet producenti i njohur i filmave të Hollywood

Kliko per me shume info

Harvey Weinstein, producent i filmave të filmave në Hollyëood akuzohet për përdhunim. Skandali u zbulua pasi shumë femra deklaruan se ai i kishte ngacmuar seksualisht dhe përdhunuar.

“Jam shumë e mërzitur për të gjitha ato femra që kanë vuajtur këtë dhimbje të jashtëzakonshme për shkak të këtyre sjelljeve të pafalshme të burrit tim ndaj kam vendosur që të ndahem,”-ka thënë gruaja e Harceyt për revistën People.

Kliko per me shume info

Në të njëjtën kohë që aktorja dhe stilistja bëri deklaratën, Ëeinstein u largua me avion privat drejt Evropës. Sipas TMZ ai do të bëjë atje terapi për varësinë ndaj seksit. Ndër aktoret që e kanë akuzuar janë Gëyneth Paltroë, Angelina
Jolie etj.
Chapman dhe Ëeinstein u takuan në vitin 2003 dhe më pas kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë në 2007. Ata kanë dy fëmijë së bashku India Pearl, 7 vjeç and Dashiell Max Robert, 4 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.