Akuza e rëndë e Bashës: Bandat e Ramës kanë kërcënuar opozitën

Kliko per me shume info

Basha nuk ndalet me akuzat, ndërsa këtë herë ka goditur fort. Kreu i PD-së, ka folur sonte për bandat dhe familjet mafioze në Shqipëri.

Basha tha se këto emra dhe familje mafioze që ka denoncuar gjatë kësaj kohe, kanë shantazhuar opozitën dhe liderin e saj.

Kliko per me shume info

“Rama të mërkurën hedh cubat për të kërcënuar opozitën dhe të enjten lëshon
Gramoz Rucin ti mbylli gojën opozitës Kjo është e rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.