Dhurata që i mori jetën, 50-vjeçarja vdes në ditën e ditëlindjes (Foto)

Një 50-vjeçare nga Australia humbi jetën ditën e ditëlindjes.

Pasi mori dhuratë nga familja një udhëtim me parashuta, e gjitha kjo përfundoi në tragjedi.

Kliko per me shume info

Kerry Pike sëbashku me 2 instruktorë humbën jetën pasi u përplasën me njëri-tjetrin dhe përfunduar të varur mbi pemët e bananeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.