Monday, December 10, 2018
Home 2017 October

Monthly Archives: October 2017

Video/ Dalin pamjet e agresorit në Manhattan

Policia e Manhattan-it bën me dije se i dyshuari i sulmit të sotëm ku humbën jetën 8 persona dhe u plagosën 11 të tjerë...

Sulmi në Nju Jork/ Agresori doli nga kamioni e qëlloi me armë këmbësorët dhe...

Tetë vetë janë vrarë nga një shofer i një automjeti i cili i ka hyrë në korsinë e bicikletave dhe ka përplasur disa persona...

Masakra në Nju Jork, reagon Trump: Sulmi nga një person me ç’rregullime mendore

Nju Jorku është tronditur sot nga një sulm që ka ndodhur në Manhatan, ku një person me një makinë të bardhë ka hyrë mes...

‘’Saimiri i përmendur në përgjimet e Habilajve ishte një kamionist’’

Bomba e përgjimeve të drogës, ku u përfshi ish- ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, plasi më datë 17 tetor, trasmetuar nga TopChannel. Prej orës 15:00...

Sulmi i rëndë në Manhatan, 6 të vdekur, publikohen pamjet e para

Të paktën 6 persona kanë mbetur të vdekur pasi një person me kamionçinë përplasi çiklistët në korsinë e biçikletave në zonën e Manhattan në...

Vrasja e avokatit grek në mes të Athinës, arrestohet 32- vjeçari shqiptar

Një 32- vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritetet greke, i cili dyshohet se është autori i vrasjes së avokatit Mixalis Zafeiropoulos, i ekzekutuar në...

Dosja ‘’Habilaj’’, flet nëna e tyre: Djemtë e merri merren me tregti perimesh, Tahirin...

Gjykata e Rivlerësimit në Katania, mëngjesin e sotëm mori në shqyrtim animimet e bëra nga 6 prej 7 të arrestuarve të të ashtuquajturit “Grupi...

Shqiptari grabit me thikë disa fëmijë, fotot në rrjetet sociale e nxorrën zbuluar

Policia italiane ka arrestuar një 32-vjeçar shqiptar pasi akuzohej për vjedhje. Sipas mediave italiane, ngjarja ndodhi në një provincë të Barit me 20 mijë banorët,...

Champions League/ Roma nuk ka mëshirë ndaj Chelsea-s, Qarabagu në avantazh në Madrid

Sonte po luhen luhen 8 ndeshje për xhiron e katërt të fazës në grupe në “Champions league” që korrespondojnë edhe me takimin e parë...

Skandali/ Mjaftojnë 200 mijë lek të vjetra, me kaq merret patenta në vend

Kamera e fshehtë e “STOP” tregon sesi merret me para në dorë raporti mjekësor, që provon aftësinë e shqisave, syve e veshëve, për të...

SOFT

VIP