Gazetari Arjan Çani rrëfen “vuajtjen e madhe”: Duhet të ma qani hallin!

Kliko per me shume info

I ftuar në Tv Klan, në emisonin “Kush vjen për drekë”, Arjan Çani ka folur për veten e tij.

Gazetari rrëfeu se si humbi 35 kg brenda një viti. Çani u shpreh se për të arritur në këto përmasa në trupin e tij ka mbajtur një dietë strikte.

Kliko per me shume info

“Mu desh një vit për të hequr 35 kg. Gjeta ushqimin tim të preferuar që nuk ka as karbohidrate, as yndyrna, nuk ha absolutisht fruta deti, ha rizoto pa karbohidrate, ha mish pule, perime dhe nudëllza orozi, i cili është një ushqim që nuk ka as kalori dhe asgjë. Unë ha nudëllza çdo drekë, në mëngjes ha gjëra të vogla dhe në darkë nuk ha fare. Jam duke kaluar një vuajtje të madhe, duhet të ma qani hallin”, është shprehur Çani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.