Vdekja e Hajrie Rondo, Ndrenika e rikujton sërish kolegën e tij: Vëmendje ju kushtua festave të pasanikave, jo ty

Robert Ndrenika, kujton sërish kolegen e tij, të ndjerën Hajrie Rondo, e cila ndërroi jetë disa ditë më parë. Me disa fjalë plot dhimbje dhe plot revoltim, Ndrenika shkruan:

”Ylli i kinematografis Shqiptare vdiq edhe nuk ju kushtua vemendje aq shumë per ate qe na beri te lumtur me rolet e saj por skeni faj qe ishet te fokusuar tek festat e pasanikëve 😥😥 u prefsh ne paqe mikesh 😍 ”

Kliko per me shume info

Aktorja e roleve më të bukura në kinomatografinë shqiptare, aq e dashur për publikun, ndërroi jetë në Himare, pasi u mund nga sëmundja e rëndë me të cilën luftoi për kohë me radhë, pa e mposhtur dot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.