Nuk i intereson uragani ‘’Irma”, modelet publikojnë foto provokuese nga ishulli i Karaibeve

Tre modele të njohura të Instagram dërguan urime dhe lutje për banorët e ishujve të Karaibeve të goditur nga stuhia katastrofike.

Kara Del Toro, Lana Alexandra dhe Dana Hamm dërguan urimet për ishujt Karaibe të cilët janë goditur nga uragani “Irma” në kategorinë e pestë. Fotografitë e postuara të modeleve tërhoqën një reagim të ashpër nga përdoruesit e mediave sociale duke i akuzuar ata se ishin të vetë-absorbuara.

Kliko per me shume info

Modelet janë parë në pozicionin provokues të veshura me bikini, të cilat goditën disa përdorues të Instagramit duke lënë një shije të keqe.
Kara Del Toro, modelja 25-vjeçare, e cila ka më shumë se gjysmë milionë ndjekës në “Instagram”, postoi një foto me bikini, ndërsa solidarizohej me personat e prekur nga uragani.
E njëjta gjë ndodhi edhe me dy modelet e tjera Lana Alexandra dhe Dana Hamm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.