Turpërohet në pasarelën e Nju Jork Fashion Week, Gigi Hadid humb një këpucë si Hirushja

Gigi HAdid në qendër të vëmendjes në pasarelën e Nju Jork Fashion Ëeek. Gjatë sfilatës së saj, bukuroshja humb këpucën.

Top modelja e njohur e cila ka parakaluar për herë të parë në një sfilatë në 2014 për Desigual, së bashku me motrën Bella dhe mikeshën Kendall Jenner në pak vite janë bërë Style icon, simbol i një gjenerate të re supermodelesh.

Kliko per me shume info

Gigi në sfilatën e Anna Sui gjatë ditës së gjashtë të New York Fashion Week teksa parakalonte i ka rënë një këpucë, por si një profesioniste e vërtetë ka vazhduar sfilatën me elegancë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.