Treni përplas për vdekje 52-vjecarin në Durrës, ndalohet mashinisti

Kliko per me shume info

Nje person ka gjetur vdekjen diten e sotme pasi u aksidentua nga treni ne Durres.

Burimet zyrtare thane se më datë 13.09.2017, rreth orës 15:10, në Sallmone, në linjën hekurudhore Durrës –Vorë, tek nënkalimi hekurudhor treni ka përplasur shtetasin F.H. 52 vjeç, banues në Sukth.

Kliko per me shume info

“Fatkeqësisht shtetasi i mësipërm ka ndërruar jetë.
Mashinisti ndodhet në vendngjarje dhe do të shoqërohet në ambientet e Komisariatit të Policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje”, ben me dije policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.