Tragjedi në Durrës, treni përplas për vdekje 52 vjeçarin

Kliko per me shume info

Një tragjedi është raportuar në Durrës ditën e sotme, ku një 52 vjeçar është përplasur për vdekje te nënkalimi hekurudhor nga treni i linjës Durrës – Vorë.

Aksidenti i rëndë është shënuar rreth një orë më parë, në orën 15:30 në Sallmone, ku viktimë ka mbetur shtetasi F.H. 52 vjeç, banues në Sukth.

Kliko per me shume info

Sipas informacioneve paraprake që përcjell policia e Durrësit, viktima është përplasur te
Fatkeqësisht 52-vjeçari ka ndërruar jetë në vend.
Mashinisti ndodhet në vendngjarje dhe do të shoqërohet në ambientet e Komisariatit të Policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.