‘Të ishte gjallë Skënderbeu ua kishte vënë shpatën në fyt’, Rama bën ‘për ujë të ftohtë’ komentuesin

Postimet e kryeministrit Edi Rama teksa betohej Qeveria e re në Presidencë kanë pasur një numer rekord komentesh në rrjetet e tij sociale.

Rama ka preferuar që momentet pikante t’i ndajë me ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook dhe kane qene te shumte ata qe e kane uruar, por edhe po aq ata qe i jane leshuar me kritika, akuza dhe kerkesa.

Kliko per me shume info

Rama pergjithesisht nuk u ka dhene pergjigje, por ka replikuar me nje komentues qe i ka kujtuar Skenderbeun.

“Me pas qenë Skenderbeu gjallë ua kishte vu shpatën në fyt juve në rradhë të parë”- është komenti i qytetarit.

“Po ti Leo me cfare mandati flet ne emer te Skenderbeut apo e ke dhe ti nje shpate druri e te duket vetja si Vrana Konti?”- i është përgjigjur Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.