Shpejtësi dhe çmenduri në Arabinë Saudite (Video)

Kliko per me shume info

Një video e postuar së fundmi tregon se si një burrë varet nga dritarja e një makine në ecje e sipër për të goditur një shofer të një makine tjetër.

Gjithçka ndodhi në një autostradë të Arabisë Saudite.

Kliko per me shume info

Pasi mundohet ta grushtojë disa herë duke u zgjatur, ndodhi ajo që pritej. Guximtarit i hapet dera e makinës dhe rrotullohet disa herë në asfalt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.