“Mos m’u afro o pederaste”, shpulla e shkelma mes prostitutave në mes të Tiranës

Kliko per me shume info

Është e ditur tashmë që zona ku transvestitët dhe prostitutat në Tiranë ushtrojnë aktivitetin e tyre gjatë natës është zona rreth 15-katëshit. Nëse na bie rruga andej nuk mund të shpëtojmë pa parë këto vajza me veshje ekstravagante mbi taka që kërkojnë të gjejnë klientë. Prej vitesh zona ka qenë problematike dhe kontrollet nga policia shpesh kanë rezultuar me disa të arrestuar. Situata është kaotike dhe mund të degjenerojë në çdo çast. Sherri mendohet se ka nisur për shkak klientele.

Për JOQ.al, një dëshmitar i një skene të shëmtuar ka dërguar një video ku dëgjohet dialogu i pisët që përdorin prostitutat dhe transvestitët e më pas degjeneron edhe në dhunë fizike: Pershendetje! Ndodhi nje sherr ne qender te Tiranes! Prostitutat dhe tranvestitet qe qarkullojne neper Tirane. Policia erdhi pasi ishin rrahur mire e mire, njeri ishte ber per spital dhe qetesia e banoreve ishte prishur ne mes te natës”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.