Në krahë të Neymar-it e Hamilton-it, Rita Ora më e bukur se kurrë (Foto)

Kliko per me shume info

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka kaluar një mbrëmje me pilotin Leëis Hamilton dhe futbollistin Neymar gjatë një feste.

Dy yjet e sportit kanë kaluar së bashku natën në një lokal në Knightsbridge, në Londër. Ka qenë Neymar ai që ka postuar në faqen e tij zyrtare “Instagram” foto nga kjo mbrëmje me mikun e tij Leëis Hamilton.

Kliko per me shume info

Bashkë me ta ka qenë edhe modelja e famshme hungareze e Victoria Secret, Barbara Palvin, që ka shoqëruar dy yjet e sportit. Më pas, Hamilton dhe Neymar kanë shkuar në lokalin e famshëm londinez Miu Miu, në një festë të organizuar nga revista “LOVE” dhe kanë kaluar mbrëmjen nën muzikën dhe shoqërinë e këngëtares së famshme Rita Ora dhe modeles Ëinnie Harloë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.