‘’Më e mirë e ëma se e bija’’, Rihanna prezanton mamanë e saj (Foto)

Një zonjë e vërtetë, mamaja e Rihannës, mahnit fansat në foton e publikuar nga këngëtarja në Instagram.

Monika Fenty, është e veshur me një fustan të markës Fenty, të së bijës. Kurse, është pikërisht kjo arsyeja pse Rihanna ka publikuar fotografinë e nënës së saj.
E veshur në të bardha, Monika duket një zonjë e rëndë. Lidhur me këtë, Rihanna ka shkruar “Mami im e veshur në Fenty, po duket për mrekulli.

Kliko per me shume info

Nëna e këngëtares është një “fashionista” në vete. Ajo gjendet përkrah të së bijës në shumë raste dhe shumë ngjarje të rëndësishme për të. Në të gjitha këto, Monika duket si një top-modele.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.