Niset për koncert në Zvicër, këngëtari shqiptar harron çantën në avion, por ja çfarë “e shpëton”

Kliko per me shume info

Noizy është një ndër reperat më të ndjekur shqiptar, i shumë kërkuar nëpër koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Reperit i ka ndodhur një incident teksa është nisur me avion drejt Zvcrës, për një koncert.

Kliko per me shume info

Reperi për një moment e ka humbur mendjen dhe ka harruar çantën në avion por fatmirësisht siç tregon vetë ai në një postim në “instagram” ka mundur të shpëtojë pasaportën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.