200,000 dollarë shpërblim për ata që gjejnë probleme tek celularët e Samsung

Gjiganti i teknologjisë, Samsung ka prezantuar së fundmi një program shpërblimi për ata që gjejnë probleme sigurie te produktet me të reja të nxjerra në treg.

Pajisjet e përfshira janë Galaxy Note, Galaxy J, Galaxy A dhe Galaxy S, si Samsung S8 dhe S8+.

Kliko per me shume info

Sipas këtij programi bëhet me dije se kush gjen probleme sigurie tek këto pajisje do të shpërblehet me një vlere monetare deri në 200, 000 dollarë.

Gjithashtu, sipas Samsung do të shpërblehen edhe ata që gjejne probleme te programet si Samsung Pay, Samsung Account, Samsung Pass, apo shërbime të tjera të lëshuara nga gjiganti i telefonave.

Vlera minimale e shpërblimeve është 200 dollar dhe do të ndryshojë në varësi të impaktit të problemit./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.