Albi Nako përlotet në emision ‘live’, zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes me Klaudia Pepën

Divorci mes koreografit Albi Nako dhe balerinës Klaudia Pepa bëri bujë në rrjetet sociale.

Albi i ftuar në emisionin “Rudina”, sot mes lotësh ka zbuluar për herë të parë arsyen e vërtetë të ndarjes.

Kliko per me shume info

Dashuria mes çiftit nuk ka mbaruar por kanë qenë rrethanat në të cilat ndodhen që i kanë çuar në vendimin për t’i dhënë fund lidhjes si çift, por jo miqësisë.

LEXO EDHE:  Publikohet biseda e Kastro Zizos dhe ish-bashkëshortes, e pyet për fëmijën, shihni si i kthehet

“Klaudia pasi mbaroi “Amici” ne Itali ishte gati të bente femije me mua. Isha une ai qe i thashe jo. Sepse doja qe te vazhdonte karrieren. Ka qene, eshte dhe do jete gjithmone ne zemren time”, tha ndër të tjera Albi mes lotësh.

Albi u prek shumë kur në ekran i doli një video surprizë në të cilën shfaqej Klaudia. Balerina në videomesazhin e saj i drejtohej ish-bashkëshortit me fjalë të tilla si: maestro, shok dhe vëllai i madh…

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here