Momenti kur unaza 3000 dollarëshe e fejesës përfundon në lumë

Kliko per me shume info

Çifti ishte në fillim të një jete të re së bashku. Burri kishte vendosur t’i propozonte të dashurës së tij në një vend special, në një urë.

Por një surprizë e pakëndëshme aq edhe zbavitëse ndodhi kur ai u gjunjëzua për t’i propozuar gruas së jetës. Unaza 3.000 dollarëshe rrëshkiti nga kutia ku ishte vendosur duke përfunduar në urë e pastaj në lum.

Kliko per me shume info

Miqtë e tyre u hodhën në lum dhe u përpoqën ta gjenin unazën por përpjekjet rezultuan pa sukses. Megjithatë, edhe pse pa unazë, çifti është shumë i lumtur për fejesën dhe propozimi do të mbetet gjatë në kujtesën e tyre, citon klan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.