Mjekët nuk japin dot një përgjigje, 10-vjeçares i dalin krimba nga goja (Video)

Në Brazil, një vogëlushe 10-vjecare po përjeton një nga gjërat më të këqija dhe të pazakonta që mund të jetë dëgjuar.

Ana Cardoso u ankua tek e ëma se i kruhej mishi i dhëmbëve dhe se ndjente shije të keqe në gojë, por e ëma në fillim nuk e mori seriozisht.
Pas insistimit të Anës e ëma vendosi ta çonte për vizitë tek dentisti, i cili u habit nga ajo që gjeti në gojën e saj.

Kliko per me shume info

Një sëmundje e rëndë kishte prekur gojën e Anës, e cila kishte shkaktuar brenda dhëmbëve të vogëlushes të krijoheshin krimba të shumtë në numër.
Mund t’ju duket e pabesueshme por video tregon situatën e jashtëzakonshme që gjendet kjo vogëlushe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.