Mbesa e Bujar Nishanit publikon setin e ri me foto “nudo”

Kliko per me shume info

Beniada Nishani, e njohur ndryshe edhe si mbesa e ish-presidentit Nishani, ka theyr sërish rrejtin me fotot e reja nudo.

Ajo ka pozuar për prestigjiozen “GQ Italia” dhe ky set i ri fotografik nuk i lë aspak vend imagjinatës. Beniada pak ditë më parë në një intervistë është shprehur se fotot nudo janë pjesë e profesionit të saj dhe se nuk ka kurrfarë problemi në realizmin e tyre.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.