Marina Vjollca tregon çfarë e acaron tek Getoari

Kliko per me shume info

Moderatorja Marina Vjollca ishte e ftuar sot në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Gjatë emisionit Marina zbuloi se ajo çfarë e acaron tek mjekra e Getit janë pikërisht produktet e shumta që ai mban për kujdesin ndaj saj.

Kliko per me shume info

“Nuk e di përse njerëzit janë shumë kuriozë për ketë gjë dhe mua më shkruajnë vazhdimisht, a të bezdis mjekra e Getit, si e puth etj. Mua më acaron vetëm një gjë, që Geti ka më shumë produkte për mjekrën sesa kam unë për make-up. Kjo gjëja mua ma heq komplet trurin. Ka vaj, ka faks, ka krëhër etj dhe kur shkojmë për udhëtime duhet një valixhe për mjekrën e Getit. Por unë dua që të qëndrojë ashtu siç është”, tha Marina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.