Marina Vjollca reagon për herë të parë pas martesës, shikoni cfare publikon

Kliko per me shume info

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi me datë 11 shtator i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare.

E gjithë vëmendja mediatike dhe publike u vu pas çiftit në fjalë. Një dasmë e madhe dhe me shumë të ftuar. Madje pothuajse të gjithë të ftuarit që ishin prezent në këtë dasmë, hidhnin foto e video të ndryshme duke na treguar se si po kënaqeshin në dasmën e Marinës e Getit.

Kliko per me shume info

Vetëm çifti rrinin të heshtur duke mos postuar asnjë foto nga dasma e tyre. E duket sot një ditë pas, ata kanë pushuar paksa dhe është nusja Marina ajo e cila sapo hodhi disa foto në instagram, ku aty shihen momente shumë të veçantë për të dhe Getin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.