Makina me targa greke shpërthen në flakë në aksin Burrel-Lis

Një makine me targa greke ka shpërthyer në flakë në aksin Burrel-Lis.

Mjeti drejtohej nga shtetasi Urim Panavija, ndërsa brenda ishte edhe vajza e tij 12 vjeçare, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar lëndime.

Kliko per me shume info

Automjeti është djegur plotësisht ndersa Policia dhe shërbimet zjarrfikëse shkuan disa minuta më vonë në vendin e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here