Aksident tek “Astiri” në Tiranë, makina përplas një person me biçikletë

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Unazën e Re, më konkretisht në zonën së njohur si “Astiri”.

Një makinë ka përplasur një person i cili ka qenë duke lëvizur me biçikletë në anë të rrugës , personi i aksidentuar ka marrë plagë të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here