Twerk në dasmën e motrës, Luana Vjollca nuk di të ndalet (Video)

Luana Vjollca shkëlqeu në dasmën e Marinës dhe Getoarit.

Me një fustan me xixa, me një look jo shumë ndryshe nga ajo që gjithmonë ka, Luana mori shumë vëmendje! Por jo vetëm! Gjatë kërcimit të nuses, ajo gjithashtu mori shumë vëmendje! Me një twerk, ajo është kapur mat, dhe duke folur të gjithë për të.

Kliko per me shume info

A është në dijeni moderatorja për këtë video?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.