Vjen lajmi i keq për fansat e Lady Gagas, ajo vuan nga një sëmundje e rëndë

Lady Gaga vuan nga një sëmundje e rëndë.

Kujtojmë se pak kohë më parë, ajo deklaroi se do të tërhiqej nga muzika për disa kohë, dhe kjo si duket për shkak të një sëmundje.
Lady Gaga ka zbuluar se ajo po përballet me sëmundjen Fibromyalgia (një çrregullim kronik i karakterizuar nga dhimbje të përhapura muskulo-skeletore, lodhje dhe butësi në zonat e lokalizuara), për të cilën ajo do të jap detaje në dokumentarin e saj të ardhshëm “Gaga: Five Foot Two”.

Kliko per me shume info

“Në dokumentarin tonë, dëshiroj të ndihmojë në rritjen e ndërgjegjësimit dhe lidhjen e njerëzve që e kanë atë”, ka shkruar Gaga në llogarinë e saj në Tëitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.